SDF "PROJEKT"
Projekty Technologiczne Rafał Krzysiek
NIP: 959-097-68-00 , REGON: 292905571

Warszawa
GSM: (+48) 664 201 904

E-mail:


SDF PROJEKT to firma zajmująca się opracowywaniem projektów technologicznych dla różnych dziedzin działalności gospodarczej. W swoim dorobku mamy współpracę zarówno z dużymi firmami sieciowymi, jak i projekty dla osób dopiero rozpoczynających swoją działalność lub ją rozwijających.

Jak pracujemy

PIERWSZE SPOTKANIE

To bezpłatna i niezobowiązująca rozmowa o Twoich potrzebach. Dzięki poznaniu oczekiwań i możliwości stworzymy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

PODPISANIE UMOWY

Umowa zabezpieczy Twoje interesy - zawiera wszelkie niezbędne informacje, . in. zakres prac, terminy wykonania projektu czy kwotę wynagrodzenia i etapy płatności.

ANALIZA POTRZEB

Ty określasz swoje oczekiwania i wymagania, a my konfrontujemy je z przepisami obowiązującego prawa (ustawy, rozporządzenia, itp.)

PRACA PROJEKTOWA

Projekty tworzymy w bezpośredniej współpracy z Inwestorem. Przygotowujemy projekt koncepcyjny, który przedstawiamy do Twojej akceptacji.

NADZÓR AUTORSKI

Z nami masz wszystko pod kontrolą. Na każdym etapie realizacji masz nadzór nad kształtem projektu, by końcowy efekt był najbardziej zadowalający