SDF "PROJEKT"
Projekty Technologiczne Rafał Krzysiek
NIP: 959-097-68-00 , REGON: 292905571

Warszawa
GSM: (+48) 664 201 904

E-mail:


SDF PROJEKT to firma zajmująca się opracowywaniem projektów technologicznych dla różnych dziedzin działalności gospodarczej. W swoim dorobku mamy współpracę zarówno z dużymi firmami sieciowymi, jak i projekty dla osób dopiero rozpoczynających swoją działalność lub ją rozwijających.

Dlaczego my

Wolimy mówić o wspólnych korzyściach, nie zaś o naszych zaletach. Pozwól, że przybliżymy kilka faktów, które docenili nasi Klienci

14 lat doświadczenia sprawia, że nie ma miejsca na kompromisy. Pracujemy na Twoje zadowolenie i zysk, którego oczekujesz. Każdy projekt dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu masz pewność, że prace wykonawcze przebiegną bez zastrzeżeń. Projektowanie to nie wszystko. Liczymy się ze specyfiką Twojej działalności, aby zaproponować Ci najbardziej optymalne rozwiązania.
 Naszym priorytetem jest funkcjonalność. Choć idzie ona w parze z pięknem, to właśnie praktycznych wnętrz potrzebujesz, by rozwijać Twój biznes.  Nie ograniczamy się do jednego projektu. Jako klient masz prawo wyboru, dlatego dostarczymy Ci kilka wariantów. Życie potrafi zaskoczyć, dlatego pracujemy do momentu, w którym będziesz w pełni zadowolony. Na każdym etapie prac możesz wnieść poprawki.

 

 

Przekonaj się, że SDF Projekt to najlepsze biuro projektowe. Warszawa i okolice – spotkajmy się już dziś